KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12872159
nr 1287 2159
Staffan Snidare
(f. 1939), Sverige
Etsning, 4 st, Staffan Snidare. Signerad, numrerade, 30/200, respektive 55/275,79/325, est 156/325. Motivet: 6x8cm-11x9cm
Staffan Snidare, svensk grafiker och målare född i Stockholm 1939.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 november 2019
kl 18:28:19
7/11 12:15:19
Staffan Snidare
Läs mer om Staffan Snidare